10 Nisan 2020
  • Berlin9°C
  • Frankfurt14°C
  • Paris14°C
  • Ankara8°C
  • İstanbul11°C
  • İzmir13°C
  • Stockholm4°C

"SAĞLIKLI YARINLAR İÇİN KENDİMİZİ İZOLE EDELİM"

Fransa Ligue 1 takımlarından Lille'de forma giyen milli futbolcu Yazıcı, "Mümkün olduğunca evlerimizden dışarı çıkmayalım. Lütfen sağlıklı yarınlar için bir süre kendimizi izole edelim" dedi.

"Sağlıklı yarınlar için kendimizi izole edelim"

16 Mart 2020 Pazartesi 20:58

PARİS - Fransa Ligue 1 takımlarından Lille'de forma giyen milli futbolcu Yusuf Yazıcı, kişisel sosyal medya hesabından paylaştığı video ile dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını hakkında takipçilerini uyardı. Yazıcı, paylaştığı videoda virüsten korunmak için neler yapılması gerektiğini anlattı.

"Mümkün olduğunca evlerimizden dışarı çıkmayalım"

Milli futbolcu, sosyal medya hesabından paylaştığı videoda şu ifadeleri kullandı:

"Merhaba ben Yusuf Yazıcı, bu aralar hem ülkemiz, hem de dünyamız zor günler geçiriyor. Bu salgının ancak beraber mücadele edersek üstesinden gelebiliriz. Mümkün olduğunca sosyal teması azaltalım, ellerimizi sıklıkla temizleyelim ve dezenfekte edelim. Mümkün olduğunca evlerimizden dışarı çıkmayalım. Lütfen sağlıklı yarınlar için bir süre kendimizi izole edelim ve çok dikkat edelim. Sizi çok seviyorum, hoşçakalın."

Bu bölümde yayımlanan haberler, abonesi olduğumuz içerik sağlayıcı ajanslar tarafından (AA, DHA, İHA vb) üretilen ve otomatik olarak sitemizde yayımlanan haberlerdir. ARTI49 söz konusu haberlere ve videolara hiçbir müdahalede bulunmamaktadır. İçeriklerin hukuki sorumluluğu ajanslara aittir. Haberlerle ilgili lütfen içerik üreticisi ajanslarla iletişime geçiniz. Çeşitli nedenlerle içerik kaldırma talebiniz olursa redaktion@arti49.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Yorumlar